Тиждень дитячого та юнацького читання

2015-03-31

Всеукраїнський тиждень дитячої та юнацької книги, якій щорічно проходить по всій країні під час весняних канікул розпочався 31 березня в Прилуцькій міській бібліотеці для дітей ім. Павла Білецького – Носенка незвичайним заходом. Учні 5-го класу ЗОШ №3 стали героями бібліотечних сутінків «Книжкові пригоди сучасних читачів».

Володарка книжкових скарбів Мері Попінс, роль якої виконала бібліотекар Ольга Лукаш провела дітей чарівним лабіринтом із найпопулярніших книг. Разом із нею діти мандрували найпотаємнішими куточками книгозбірні, як то: книгосховище, яке освітлювалося тільки свічками, підвал, в якому Гоголева Солоха (бібліотекар Вікторія Тимофєева) сховала символ 2015 року Козу.

Завітали учні і у царство Снігової Королеви (бібліотекар Наталія Дроботько), яка у цей день виявилася до них прихильною і усього за декілька правильних питань про героїв казок Г.Андерсена віддала ключ від читальної зали бібліотеки. А там на них вже чекав старенький Домовичок (головний бібліотекар Людмила Піддяченко) із книги Марини Павленко «Домовичок з палітрою», разом із яким діти малювали на дзеркалах та ворожили на книгах.

/Files/images/1-3.JPG/Files/images/1=1.JPG/Files/images/1=2.JPG/Files/images/1=4.JPG