Вшанування пам’яті Кобзаря

2015-03-05

У 2015 році Прилуцька міська бібліотека для дітей ім. Павла Білецького-Носенка розпочала просвітницький проект «Літературний гороскоп», під час реалізації якого читачів бібліотеки знайомлять з творчістю відомих письменників-ювілярів та з книжками-ювілярами. У березні сторінка «Літературного гороскопу», зрозуміло, була присвячена великому Кобзарю.

3 березня до Прилуцької міської бібліотеки для дітей завітали учні четвертого класу ЗОШ №2, щоб попрацювати у поетичній світлиці «Шевченкова весна». Перегорнути сторінки життя Тараса Григоровича і заглянути в дитячі роки поета за допомогою мультимедійної презентації допомогла дітям ведуча заходу бібліотекар Наталія Дроботько. Учні напам’ять читали свої улюблені вірші Тараса Шевченка, такі як «Садок вишневий коло хати», «Дивлюсь, аж світає», «Реве та стогне Дніпр широкий».

Працівники бібліотеки впевнені в тому, що з творчістю Шевченка дітей треба знайомити сучасно, і саме тому підготували низку відео кліпів пісень на слова Кобзаря та показали школярам мультфільм за віршем «Садок вишневий коло хати…»

/Files/images/ииииии.JPG