Тренінг до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом

2014-12-02

2 грудня в Прилуцький міській бібліотеці для дітей ім. Павла Білецького-Носенка відбувся психологічний тренінг «Молодь обирає здоров’я!», присвячений Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом, в якому взяли участь 20 учнів сьомого класу гімназії №5./Files/images/ацц.JPG

Ведуча заходу – бібліотекар Ольга Лукаш запропонуваладітям пограти в дуже легку і просту гру «Розрізни», щоб зрозуміти, наскільки важливо для людини бути здоровим, щоб повноцінно жити. Кожній команді було роздано по дві картки зі словами «здорова» і «хвора». Ведуча називала прикметник, який характеризує певний стан людини, а учасники мали зрозуміти про хвору людину чи про здорову йдеться і підняти необхідну картку.

Зрозуміти цінність здорового способу життя учням допомогла бесіда Ірини Дрожнікової – фахівця відділу соціальної роботи Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Сьогодні в моді здоровий спосіб життя. Тож на закінчення зустрічі учні, виконуючи вправу «Руханка – прощання» побажали один одному жити повноцінним життям, берегти своє здоров`я, та займайтися спортом.

/Files/images/ац.JPG