Євромайдан: хроніка відчуттів...

2014-11-27

21 листопада в Україні відзначається День гідності та свободи. Але молодь, яка зібралася 27 листопада в Прилуцькій міській бібліотеці для дітей ім. Павла Білецького - Носенка не ставила собі за мету говорити загальновідомі та офіційні речі. Учні 10-го класу ЗОШ №2 та студенти медичного училища прийшли до книгозбірні на годину спілкування «Євромайдан. Хроніка відчуттів». Спілкування із учасниками недавніх подій, спілкування поміж собою.

Ведуча заходу – бібліотекар Ольга Лукаш почала зустріч з розповіді про книги, які зафіксували нашу Революцію гідності та менш ніж за рік вийшли в різних видавництвах. Нещодавно побачила світ книга «94 дні. Євромайдан очима ТСН», в якій зібрані інтерв’ю та телерепортажі відомих тележурналістів про події Майдану. За допомогою сучасних технологій гості бібліотеки мали можливість переглянути хроніку подій, зняту телекамерами популярного телеканалу.

На гостину до міста, в якому вчилася та на запрошення працівників бібліотеки в цей день приїхала журналістка, яка з перших днів була на Майдані -

Лариса Лавренчук. Спілкуючись з аудиторією, гостя розповіла, за що особисто вона стояла на майдані та поділилася своїми відчуттями під час перебування на Майдані.

На запитання аудиторії: «Що спровокувало Вас поїхати на Майдан у Київ? Де ви жили? Чим займалися весь час? Чи Майдан згуртував народ? Чи підтримували ви один одного?» відповідали присутні на заході учасники майдану Вікторія Дротянко, Олександр Клименко, Григорій Дорошенко та Віктор Лавринчук.

/Files/images/- (2).JPG/Files/images/- (1).JPG