Правове виховання

2014-10-02

2 жовтня, у всьому світі людство відзначає День ненасильства, започаткований за ініціативи ООН.

З метою популяризації правових знань серед учнів початкової ланки 2 жовтня в Прилуцькій міській бібліотеці для дітей ім. Павла Білецького – Носенка відбувся правовий лабіринт до Міжнародного дня ненасильства «Вчимося жити по закону!».

На початку заходу ведуча бібліотекар Наталія Дроботько для того, щоб учні 4-го класу ЗОШ №7 змогли краще розібратися в своїх правах і обов'язках, провела гру «Правознавчий світогляд», під час якої діти спробували побудувати майбутню країну Україну у формі соняшника і показали свої знання про Батьківщину в правовому світогляді.

Продовжили демонструвати свої правові знання учні, взявши участь у рольовому тестуванні «Правовий лабіринт». Вони уявляли себе героями таких сітуацій: «Ти спізнився на урок і вчитель не впускає тебе до класу. Як ти вчиниш?», «Ти їхав на велосипеді і зачепив маленьку дівчинку, яка впала. Як ти вчиниш?» та ін.

А на закінчення зустрічі діти пригадали людські якості, які допомагають не порушувати права і не забувати обов'язки.

/Files/images/1111.JPG