"Я і книга" - міні інтерв’ю

2014-06-13

Літо – час шкільних канікул, коли діти відкривають світ і себе в цьому світі. Щорічно Прилуцька міська бібліотека для дітей впроваджує Програму літніх читань, які сприяють створенню комфортного бібліотечного середовища, популяризації нових книг, проведенню цікавих заходів та Інтернет-спілкуванню.

Якщо протягом навчального року школярі переважно читають програмову літературу, то влітку весь свій вільний час діти можуть присвятити читанню і улюбленим захопленням. Ось і 13 червня в бібліотеці пройшло міні – інтерв’ю «Я і книга». Для учнів початкової ланки НВК № 15 бібліотекар Наталія Дроботько, використовуючи мультимедійну презентацію, розказала про значення книги та читання в житті людини.

Інтерв'ю частіше використовується як метод збору інформації, це розмова у формі запитань та відповідей, тож і учні у формі інтерв’ю познайомили друзів із своїми читацькими вподобаннями та порекомендували найцікавіші книги./Files/images/22.JPG
/Files/images/222.JPG

Ведуча звернула увагу дітей на серію книг, які розповідають про життя геніальних дітей. Ця серія так і зветься «Життя видатних дітей». В одному із видань, що належать перу українського письменника Сашка Дерманського розповідається про нашого земляка Олександра Довженка, бук трейлер за творами якого учні переглянули на закінчення зустрічі.