Бібліотечний випускний

2014-05-29

29.05.14р. в бібліотеці пройшов бібліотечний випускний «Зростаймо разом!» Учні 4-го класу ЗОШ №2 під керівництвом ведучої - бібліотекаря Наталії Дроботько відправилися у мандрівку книжковим містечком. З першого класу діти відвідували молодший відділ бібліотеки, та за чотири роки читання вони не лише стали майже дорослими, а просто виросли з книжок молодшого відділу. Тож настав час перевести їх на відділ обслуговування читачів старшого віку. Ведуча познаймила учнів з працівниками старшого відділу та урочисто передала формуляри випускників.

Випускний – це завжди свято, веселощі, пісні, танці. Захоплюючими були літературні загадки, казкове караоке та гумористична вистава «Ріпка», яку підготували самі діти./Files/images/SAM_0266.JPG
/Files/images/SAM_0268.JPG

Пісні про книги та літо подарувала присутнім читачка Юлія Шкарупа.