Новий рік на поріг

Грудень - час для виготовлення новорічних прикрас для ялинки та подарунків близьким. А де це краще зробити? Звичайно ж, у бібліотеці.

/Files/images/hob/Z2 (1).jpg/Files/images/hob/Z2 (2).jpg/Files/images/hob/Z4 (1).jpg/Files/images/hob/Z6 (1).jpg/Files/images/hob/Z4 (2).jpg/Files/images/hob/Z6 (2).jpg/Files/images/hob/Z8 (1).jpg/Files/images/hob/Z8 (2).jpg

Акція зі створення книжково-паперової ялинки «Родинні новорічні традиції»

Всім нам подобається красива і казкова традиція прикрашати на новорічні свята ялинку. Сьогодні без неї навряд чи можна уявити собі святкування різдвяно-новорічних свят.

Не завдаючи шкоди навколишньому середовищу, бібліотека для дітей ім. Павла Білецького-Носенка провела акцію по створенню паперової ялинки.

На паперових «долоньках» учасники акції написали про традиції святкування Нового року у своїх родинах, про «родзинки» свята.

Ці «долоньки» стали основою паперової бібліоялинки, викладеною як панно.

Заключним штрихом стали паперові та плетені гачком сніжинки, зроблені руками читачів бібліотеки.

Всі бажаючі мали змогу більше дізнатися про традиції та обряди різдвяно-новорічного циклу із книг, представлених на виставці-інсталяції «За різдвяним столом» та книжковій полиці «На довгий вік та на добрий рік».

Приємно відзначити, що незважаючи ні на які обставини, Новий рік єднає кожну родину, збирає всю сім’ю, рідних, друзів, приносить в дім радість. В кожній родині ретельно готувалися до свята, запасаючись подарунками для рідних та допомагаючи батькам у приготуванні святкового столу, але з особливою відповідальністю у всіх сім’ях ставилися до прикрашення ялинки, яка подарувала їм безліч позитивних і незабутніх вражень, віри в диво, казку, чудеса.

/Files/images/2020_r/ь2 (2).JPG/Files/images/2020_r/ь2 (1).JPG/Files/images/2020_r/ь3.JPG

/Files/images/IMG_2523.JPG/Files/images/IMG_2524.JPGБібліоялинки 2012 року від читачів./Files/images/IMG_2525.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 788

Коментарi